Obsługujemy miasta Bełchatów i Piotrków oraz wysyłkowo całą Polskę
Telefon: +48-500-238-951

Usługi. Przyspieszenie systemu Windows/Linux

Oferujemy Państwu usługę optymalizacji czyli znacznego przyspieszenia działania systemu Windows.
Często dzieje się tak, że z upływem czasu nasz komputer znacznie zwalnia, a modernizacja podzespołów komputera wydaje się nieopłacalna. Nawet w przypadku komputerów nowych prędkość ich działania pozostawia wiele do życzenia, a dodatkowo często jesteśmy nękani przed dużą liczbę różnych komunikatów, które znacznie zmniejszają komfort pracy z komputerem.

Nawet w przypadku komputerów kilkuletnich można je znacznie przyspieszyć bez konieczności modernizacji podzespołów, które najczęściej do najtańszych nie należą.
Także w przypadku komputerów nowych ich prędkość działania często nie jest zadowalająca mimo dobrych parametrów sprzętowych.

Szczególnie w przypadku niektórych systemów operacyjnych jak Windows Vista optymalizacja pracy systemu jest wręcz niezbędna ze względu na przeładowanie systemu wieloma zbędnymi funkcjami, które choć często niepotrzebne uruchamiają się wraz ze startem systemu, znacznie spowalniając jego pracę. Również w przypadku najnowszego systemu Windows 8 wielu użytkowników narzeka na jego nowe elementy jak kafelki zamiast pulpitu przy starcie systemu lub brak guzika „start” i wbudowanych w ten guzik wielu pomocnych funkcji. W przypadku systemy Windows 8 przeprowadzamy optymalizację, która przywraca pulpit po starcie systemu oraz przycisk „start” identyczny jak w Windows 7.

Przeprowadzając optymalizację systemu Windows wyłączymy między innymi zbędne programy uruchamiające się razem z systemem oraz niektóre ukryte opcje systemowe, które najczęściej są bezużyteczne a potrafią znacznie spowolnić pracę komputera. Wyłączymy także zbędne komunikaty z różnego rodzaju oprogramowania, które szczególnie w nowych laptopach wyskakują często, utrudniając nam pracę z komputerem.

Nasza usługa optymalizacji systemu Windows oraz zainstalowanych programów sprawi, że zarówno komputer kilkuletni jak i nowy znacznie przyspieszy, a komfort pracy z nim ulegnie zdecydowanej poprawie.

Przyspieszenie systemu Windows

tel. 500-238-951

Nasza optymalizacja systemu Windows znacznie przyspieszy pracę Państwa komputera.BIURO:

ul. 1-go maja 1 piętro 1, 97-400 Bełchatów. Zapraszamy :-) Tel. 511 00 55 51


Biuro codeengineers na zewnątrz 1
Biuro codeengineers na zewnątrz 2
Biuro codeengineers na zewnątrz 3
Biuro codeengineers wewnątrz 1
Biuro codeengineers wewnątrz 2
Biuro codeengineers wewnątrz 3

Serwis komputerowy Bełchatów, naprawa laptopów 1maja 1 - JAK TRAFIĆ?CodeEngineers     ul. 1-go maja 1 piętro 1     97-400 Bełchatów     pn-pt: 9-17     NIP: PL7712638346     Tel. 511 00 55 51

góra


Kontakt

HELP DESK, SERWIS SPRZĘTU Piotr Kulik        tel. 511 00 55 51        gg: 46668498 e-mail:biuro@giga-serwis.pl


WŁAŚCICIEL    Łukasz Woźniakiewicz        tel.        gg: 10062334 e-mail:biuro@giga-serwis.pl


Zapytania

Imię i nazwisko / Nazwa firmy:


Twój adres e-mail:(wymagane)


Twój nr telefonu:


Treść zapytania/zamówienia/opinii:(wymagane)


góra