Obsługujemy miasta Bełchatów i Piotrków oraz wysyłkowo całą Polskę
Telefon: +48-500-238-951

Usługi. Usuwanie wirusów ze stron internetowych

Oferujemy Państwu usługę usunięcia wirusów komputerowych ze stron internetowych. Niekiedy zdarza się, że po wejściu na stronę internetową wygląda ona nienaturalnie tak, jakby nie działała prawidłowo, wyświetla jakieś dziwne treści niezwiązane z tematyką strony lub nie działa w ogóle, mimo że strona jeszcze do niedawna działała prawidłowo. Sytuacja taka najczęściej oznacza, że strona internetowa została zainfekowana przez złośliwe oprogramowanie.

Najczęstszym objawem zainfekowania strony internetowej jest jej nieprawidłowe działanie. W przypadku niektórych infekcji wirus który zainfekował stronę próbuje infekować komputery osób odwiedzających stronę, często próbuje też inne strony znajdujące się na serwerze.
W takich wypadkach strona często zostaje ze względów bezpieczeństwa zablokowana przez Google , o czym zostajemy poinformowani komunikatem o treści "Witryna zgłoszona jako dokonująca ataków, lub witryna została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa" jak na zdjęciu poniżej.Zablokowanie strony przez Google nie tylko uniemożliwia odwiedzenie strony, ale także przyczynia się do obniżenia wiarygodności właściciela strony w oczach osób odwiedzających stronę, ponieważ jeśli ktoś wchodząc na stronę przeczyta komunikat, że rozpowszechnia ona złośliwe oprogramowanie i została z tego powodu zablokowana, to z pewnością nie będzie chciał ponownie odwiedzić tej strony i tym samym dowiedzieć się więcej o usługach na niej oferowanych.

Drogi infekcji są rożne, najczęściej wirus dostaje się na serwer poprzez programy FTP z zainfekowanego komputera, często także poprzez luki bezpieczeństwa Paneli CMS używanych do edycji strony.
Oferujemy Państwu usługę usunięcia złośliwego kodu z plików strony z jednoczesnym przywróceniem właściwego wyświetlania strony. W przypadku stron opartych na systemach CMS oferujemy także usługę zabezpieczenia strony przed ponowną infekcją.

Usuwanie wirusów ze stron internetowych

tel. 500-238-951

Przywrócimy właściwe działanie Państwa strony internetowej.BIURO:

ul. 1-go maja 1 piętro 1, 97-400 Bełchatów. Zapraszamy :-) Tel. 511 00 55 51


Biuro codeengineers na zewnątrz 1
Biuro codeengineers na zewnątrz 2
Biuro codeengineers na zewnątrz 3
Biuro codeengineers wewnątrz 1
Biuro codeengineers wewnątrz 2
Biuro codeengineers wewnątrz 3

Serwis komputerowy Bełchatów, naprawa laptopów 1maja 1 - JAK TRAFIĆ?CodeEngineers     ul. 1-go maja 1 piętro 1     97-400 Bełchatów     pn-pt: 9-17     NIP: PL7712638346     Tel. 511 00 55 51

góra


Kontakt

HELP DESK, SERWIS SPRZĘTU Piotr Kulik        tel. 511 00 55 51        gg: 46668498 e-mail:biuro@giga-serwis.pl


WŁAŚCICIEL    Łukasz Woźniakiewicz        tel.        gg: 10062334 e-mail:biuro@giga-serwis.pl


Zapytania

Imię i nazwisko / Nazwa firmy:


Twój adres e-mail:(wymagane)


Twój nr telefonu:


Treść zapytania/zamówienia/opinii:(wymagane)


góra